Pro divadlo je důležitá zpětná vazba. Sbíráme proto vaše názory a zároveň je zveřejňujeme. Hlavně proto, aby školy, které nás třeba ještě neznají, nekupovaly zajíce v pytli. Napište nám i vy na divadélkoproskoly@seznam.cz nebo nově i na facebook...

Vaše ohlasy

Pedagogové a žáci z OA Třeboň byli nadšeni hereckou dvojicí vašeho divadélka. Tak trochu nám připomněli humor slavných dvojic Voskovec a Werich či Suchý a Šlitr. V 60-ti minutovém pořadu divákům oživili netradiční formou slavné evropské a české dramatiky. Přejeme vám do další práce mnoho úspěchů a těšíme se na příští rok na spolupráci a setkání s vámi.

Mgr.J.Havlová, OA Třeboň


 

Úžasné představení které zaujalo a pobavilo nejen všechny naše studenty ale i pedagogy. Děkujeme a těšíme se na další vaše nabídky.
Mgr.H.Kojanová, ISŠ České Velenice


 

Vaše představení se studentům velmi líbilo a zároveň si zábavnou formou zopakovali znalosti z literatury před blížící se maturitní zkouškou. Rádi vás opět u nás přivítáme.
Gymnázium, SOŠE, SOU Kaplice


 

Vynikající, živé, vtipné představení! Pohotová spolupráce se studenty. Provázanost s osnovami literatury. Výborně! Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
SOŠ zdravotnická Český Krumlov


 

Představením jsme byli velmi nadšeni. Forma, kterou byla studentům představena jednotlivá dramata, je velmi zábavná a přitažlivá. Výkony herců byli úžasné a určitě vyčerpávající. Děkujeme.
VOŠ ekonomická a zdravotnická Boskovice


 

Představení Divadelní cestopis je vtipné a zajímavě studentům přibližuje klíčová jména a díla světové tragedie (odlehčenou formou) a hlavně komedie tří staletí. Ukázky představovaly většinou herecké "evergreeny", představení je zábavné a má spád.
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín


 

Chtěla bych za naši školu poděkovat za představení, které bylo u nás 30.11.2006 skvěle zrealizováno vašimi protagonisty. Upřímně říkám, že není snadné zaujmout budoucí mechaniky, seřizovače, elektroniky a mechatroniky pro divadlo. Jejich světy jsou často velmi úzce spjaty se studovaným oborem, který je na hony vzdálený čemukoliv podobnému literatuře. Přesto se vašim hercům podařilo v našich studentech vzbudit zájem a mnohé dokonce nadchnout. Nesmírně si vážím způsobu, jakým jsou studentům předkládána klasická díla. Odlehčení pomocí humoru i vtažení do děje činí klasiku pro současné studenty stravitelnější, přesto ale doslovná citace díla uchovává pro diváky původní myšlenku v nezměněné podobě. Všechny ukázky navíc byly předvedeny s hereckou precizností, která si nezadá s herci z kteréhokoliv kamenného divadla. Věřím, že takováto "hodina literatury" je pro studenty přínosnější, než deset hodin výuky "telefonního seznamu" literárních autorů a jejich děl. Ještě jednou tedy děkujeme, přejeme vašemu divadélku úspěch a budete-li opět hrát někde poblíž, určitě na nás nezapomeňte s nabídkou.
Jana Košková, Střední škola technická Jablonec nad Nisou


 

Děkujeme Vám za příjemně strávené chvíle během Vašeho představení. Výuka netradiční formou naplnila známé heslo "škola hrou". Přijeďte zas.
SSPOŠ v.o.s. Česká Lípa


 

Představení bylo velmi pěkné a poučné. Herecké výkony byly vynikající. Studenti byli nadšeni. Rádi uvítáme další nabídky.
Mgr. H.Schránilová, Evropská OA Děčín


 

Představení bylo skvělé, studenti se bavili a vyučující také. Všechny ukázky byly skvěle a s humorem připraveny.
Mgr. J. Zezulová, SOŠ a SOU Blansko


 

Představení Divadélka bylo přijato žáky velmi příznivě. Studenti byli zaujati výkony a nasazením herců. Můžeme doufat, že tato akce vzbudí jejich zájem o divadlo. Což by bylo výborné. Děkujeme.
Gymnázium Žďár nad Sázavou


 

Představení bylo velmi přístupné součastným mladým lidem. Zábavnou formou získali studenti potřebné informace.
Mgr. M. Kostková, Havlíčkovo gymnázium Havlíčkův BrodVynikající představení!!! Moc jsme se pobavili a poučili. Tak rozesmáté žáky a učitelé jsem dlouho neviděla!!! Jestli bychom my, pedagogové, nepotřebovali hodiny hereckých kurzů. Děkujeme. Paráda. Děti nechtěly odejít.
ZŠ Moravská Třebová


 

Vážení přátelé, dnes v naší škole hostovala dvojice Vašich herců s programem pro 1. i 2. stupeň. S potěšením mohu společně s ostatními kolegy konstatovat, že provedení bylo profesionální, humorné, podnětné a nesmírně přínosné. Je velmi těžké zaujmout 15ti letého diváka, Vám se to nejen podařilo, dokonce se našim dětem snad poprvé nechtělo odejít z představení. O Vašem programu diskutovali i odpoledne, což také není zcela obvyklé.Ještě jednou Vám moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci. Přejeme Vám mnoho spokojených diváků a nepochybujeme o tom, že je budete získávat a nadále kulturně obohacovat.
Pedagogický sbor ZŠ Zátor


 

Děkujeme za skvělé představení - studenti se výborně bavili, představení vhodně doplnilo pro ně mnohdy nezáživné nudné - neakční hodiny.
M. Dřímalová, Gymnázium A. Jiráska Litomyšl


 

Divadelní představení s názvem Divadelní cestopis bylo jednoznačně skvělé. Děti i učitelé se výborně bavili, oceňujeme zejména komediální stránku představení. Děkujeme.
PaedDr. N. Látalová, ZŠ Senice na Hané


 

Velice zdařilé pásmo ukázek nejvýznamnějších představitelů světového divadla. Strhující výkony obou herců, osobitý humor, nadšení a poutavý obsah ukázek děti 8. a 9. tříd naprosto vtáhly do děje, vtipné skeče vyvolávaly salvy smíchu, děti se skvěle bavily a spolu s nimi i jejich učitelé. Po dlouhé době jsme zhlédli naprosto úžasné představení, při kterém si žáci příjemnou formou zopakovali učivo o vývoji divadla a pocítili nesmírnou sílu živého představení, energii obou herců a získali tak cenný vztah k divadlu, které pro děti často bývá nezáživné a nudné. To v žádném případě nelze říci o hereckém výkonu a režii celého představení Divadélka pro školy z Hradce Králové. Velice děkujeme a těšíme se opět na další spolupráci.
Mgr. J.Košťálová, I.ZŠ Komenského, Jilemnice


 

Představení bylo vhodně vybráno pro věkovou skupinu našich studentů. Obsah představení zahrnoval podstatné znalosti ze světové literatury. Forma byla velmi atraktivní a přitažlivá. Je to jeden ze způsobu jak předávat dnešní mladé generaci hodnoty považované za důležité a hodné zapamatování. Hodně zdaru při další práci.
Hotelová škola Mikulov-Sedlec


 

Divadelní cestopis byl výborný, měl ohlas u žáků i učitelů. Forma skvělá, nenudili jsme se a těšíme se na příští setkání.
J.Vodicová, 2.ZŠ Napajedla


 

Děkujeme za pěkné představení. Dětem se moc líbilo, téma bylo vybráno přiměřeně jejich věku. Hodnotíme kladně i ekologické zaměření příběhu.
ZŠ M.Alše Zlín


 

Vynikající představení, děti se skvěle bavily a zároveň se poučily. Byli jsme spokojeni. Děkujeme.
PaedDr. J. Pecková, ZŠ a MŠ Vernéřovice


 

Byli jsme spokojeni, nejen my učitelé, ale hlavně (a především) naši žáci. Chválíme: a) možnost zúčastnit se představení v malém počtu b) dramaturgii c) režii d) výkony (a nasazení) herců e) kontakt herců s diváky Rádi přijmeme další nabídky.
D. Burdová, ZŠ Litomyšl


 

Myslím, že představení bylo zpracováno vhodnou formou pro studenty a byly jim přiblíženy hry, o kterých se hovoří ve výuce. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
D. Kadlecová, Gymnázium Nové Město na Moravě


 

Vaše představení předčilo naše očekávání. Pochvaly zveřejněné na internetu nelhaly! Příští rok vaše divadélko opět rádi objednáme.
Vladimír Trešl, SOU technické Soběslav


 

Děkujeme za divadelní představení pro naše studenty. Dle reakcí diváků se Divadelní cestopis určitě líbil, pobavil a nenásilnou formou je i poučil. Bylo jasně zřejmé, že herci hráli s nasazením, náruživě a proto přesvědčivě. Děkujeme a těšíme se na další Vaše představení.
VOŠ a SPŠ stavební, Děčín


 

Představení se studentům líbilo. Hodnotí je jako výborné, protože se při něm ze srdce zasmáli.
Střední zdravotnická škola Ústí nad Orlicí


 

Za sebe, za své kolegy i za děti musím říci, že tak pěkné školní představení jsem ještě neviděla. Myslím si, že plně splnilo svůj účel: přilákat děti do divadla a seznámit je vhodnou formou s nejslavnějšími dramatickými díly. Dále jsem ocenila, že oba herci hráli skutečně naplno, což někdy u školních představení nebývá zvykem. Děkujeme a dalším školám určitě doporučíme.
E.Veverková, 3.ZŠ Beroun


 

ZŠ a MŠ Zadní Třebáň děkuje ústy dětí: "To bylo nejlepší divadélko, jaké jsme tu měli!" Herci svědomitě překonávali i dopravní potíže a samotné představení odvedli s maximálním nasazením a zdá se, že i s radostí a potěšením při kontaktu s dětmi.
Mgr.B.Musilová, ZŠ a MŠ Zadní Třebáň


 

Obě představení se nám velmi líbila, pobavila, potěšila i poučila. Děkujeme a těšíme se na další nabídky.
ZŠ Zlín-Želechovice


 

S představení jsme velmi spokojeni. Určitě se ozveme i příští rok. Děkujeme.
VOŠ a SPŠE Olomouc


 

Představení Divadelní cestopis studenty naší školy nadchlo a pobavilo. Děkujeme hercům za jejich vystoupení, rádi Vás pozveme znovu!
R.Jonášová, SPŠ Havlíčkova , Česká Lípa


 

Ukázky divadelních her žáky zaujaly, sledovali vše pozorně a se zájmem, představení bylo žákům podáno zábavnou formou a představitelé Divadelního cestopisu opět nezklamali. Jsme s představeními Vašeho divadla vždy spokojeni a opět se těšíme na příští setkání.
Mgr.E.Havlíčková, ZŠ Dolní Podluží


 

Velmi pěkné, studentům přístupné a srozumitelné představení.
Mgr. V. Berglová, SOŠ informatiky Kolín


 

Studenti i vyučující byli maximálně spokojeni s programem. Je možno v příští sezóně domluvit další vystoupení.
Soukromá SŠ odborná Kunovice


 

Představení se nám moc líbilo, studenti se výborně bavili a přitom si příjemně zopakovali maturitní otázky.
Mgr. I.Grillová, SZŠ Rakovník


 

Představení naplnilo optimálním způsobem divadelní vývoj a bylo příjemně uzpůsobeno potřebám našich studentů. Vtip a přiblížení se mladé generaci zvýší určitě zájem "našich mladých" o divadlo, potažmo o literaturu. Už se všichni těšíme na další várku vtipu ve vašem originálním podání.
SOŠ umělecká a gymnázium s.r.o. Ostrava


 

Představení se nám velmi líbila. V případě nové nabídky rozhodně budeme mít zájem.
PaedDr. J. Nyklíček, ZŠ a MŠ Martínkovice


 

"Super! Paráda! Pecka! Škoda, že už je konec!" Takto hodnotili naše děti přestavení Vašeho divadélka. Zaujmout "puberťáky" není legrace ale Vám se to perfektně povedlo. Doufáme, že se s V8mi zase brzo shledáme, jste u nás v Chlumci srdečně vítáni.
Žáci a učitelé ZŠ Chlumec


 

Divadlo bylo velmi pěkné, co studenty obyčejně nudí, nad tím se dneska výborně bavili. Inteligentní, vtipné a chytlavé představení. Děkujeme a těšíme se na další setkání.
A. Knotková, SPŠ chemická Ústí nad Labem


 

Zajímavé představení s aktualizací klasického tématu pro dnešní studenty. Kladný ohlas.
PhDr. N. Šteflová, Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc
Představení skvěle připravené, herci bezchybní, famózní. Studenti i učitelé nadšeni. Těšíme se na další nová představení.
SOŠ a SOU Ostrava-Kunčice


 

Obě představení byla na velmi vysoké profesionální úrovni. Zapojení dětí výtečné. Pobavili a poučili jsme se všichni včetně dospělých. Jelikož jsme "nekupovali zajíce či veverku v pytli" a Vaše divadlo známe, věděli jsme, že obě vystoupení budou mít u dětí úspěch. S přáním všeho dobrého.
Mgr. P. Gajdošová, ZŠ a MŠ Traplice


 

Vaše divadelní představení se nám i studentům moc líbilo. Rádi vás opět u nás přivítáme.
SOŠ a SOU, SČMSD Znojmo


 

Představení bylo úžasné, studenti nadšeni! Skvělé vtažení diváků do děje, moc díky a určitě se těšíme na další setkání!
Ing. Z.Bazalová, SOU zemědělské Kladruby n. Labem


 

Velmi vtipné představení, celkově poučné a velmi zdařilé. Žáci byli nadšeni, sledovali s velkým zájmem. Ukázky se zapojením diváků působí velmi efektivně. Už dlouho jsem neviděla naše děti se tak spontánně smát. Výkony herců byly úžasné. Děkujeme a máme zájem o další spolupráci.
Mgr. B.Sklenářová, ZŠ Školní nám. Ústí nad Labem


 

Představení vyvolalo u diváků salvy smíchu, moc se líbily výkony herců i spolupráce s diváky.
J.Tatíčková, SŠ hotelnictví a gastronomie Frenštát pod Radhoštěm
Představení se líbilo, studenti nadmíru spokojeni, rozhodně si zapamatují více než kdyby se zúčastnili "klasického" představení. Velmi přínosné, provedeno s nadhledem a vtipně.
SPŠ Frýdek-Místek


 

Představení Divadelní cestopis bylo na vynikající umělecké úrovni. Moc se nám líbilo, děkujeme.
SOŠ a SOU Třinec-Kanada


 

Milé, vtipné, bezprostřední a poučné představení, děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
J.Rychtářová, Gymnázium Frýdlant nad Ostravicí


 

Vaše dnešní představení se všem žákům i učitelům velmi líbilo. Bylo nápadité, veselé, výstižné i poučné. Bylo to jedno z nejlepších divadelních představení za poslední léta. Moc se těšíme na další vaši návštěvu.
A.Čichoňová, ZŠ Ostrava-Hošťálkovice


 

Představení se dětem moc líbilo, "škoda, že není častěji". Ukázky byly přiměřené věku žáků, srozumitelné, podané s humorem, který je žákům blízký. Uvítáme další nabídky a máme zájem o případnou další spolupráci.
ZŠ a MŠ Vyšší Brod


 

Představení se studentům velmi líbilo! Zvláště oceňujeme nasazení herců, s jakým se zhostili rolí a kontakt s diváky. Děkujeme a brzy nashledanou.
SPŠ strojní a stavební Tábor


 

Představení bylo moc hezké, líbilo se dětem i paním učitelkám.
Mgr. L. Skalická, ZŠ Pramínek Česká Třebová


 

Představení bylo velmi zdařilé. Výkony herců byly skvělé - tempo převleků "vražedné". Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
L.Jirušková, ZŠ Tlumačov


 

Opět jste nás nezklamali, všichni jsme se dobře bavili. Chválíme obsah, formu i spolupráci s dětmi, které se rády zapojovaly. Děkujeme a těšíme se na další nabídky.
ZŠ Gabry a Málinky, Štítná nad Vláří


 

Představení splnilo naše očekávání, žáci díky jemu získali zevrubný přehled o dramatické tvorbě autorů daného období. Provedení bylo profesionální, vtipné, žáky zaujalo.
ZŠ Bohumín - Skřečoň


 

Představení Divadélka bratří Čapků "Nová dobrodružství veverky Zrzečky" sklidilo u našich žáků velký úspěch. S rozzářenýma očima a spontánně reagovali na vtipné scény a na herecké umění obou protagonistů. Díky a přijeďte zas.
Mgr.M. Kopřivová zástupce ředitele školy, ZŠ Partyzánská, Česká Lípa


 

Představení "Divadelní cestopis" bylo vhodně přizpůsobeno věku diváků. Všechny děti zaujalo a celou dobu věnovaly pozornost ději. Děkujeme a v příštím roce se těšíme nashledanou.
ZŠ a MŠ Verneřice


 

Hodnocení představení provedly děti samy svojí spontánní reakcí. Představení je od prvních okamžiků zaujalo. Děkujeme!
Děti, žáci a učitelky ZŠ a MŠ Bohdalec


 

Představení Divadelní cestopis se nám velmi líbilo. Pro studenty nástavbového ročníku bylo příjemnou přípravou k maturitě.
Mgr. J. Hřebenářová, SŠ lesnická a zemědělská Svoboda nad Úpou


 

Divadelní představení bylo velmi působivé, přínosné. Herci měli aktivní přístup ke studentům. Ukázky byly vybírány s citem. Divadelní představení se velmi líbilo.
Hotelová škola a OA Velké Meziříčí


 

Představení bylo pěkné, děti zaujalo. Děkujeme za příjemnou předvánoční atmosféru.
Mgr. I. Řejhová, ZŠ a MŠ Bechlín


 

Představení bylo pěkné, živé, zajímavé, děti se zapojily, líbilo se nám.
Mgr. D. Vytisková, 1.ZŠ Lovosice


 

Představení se nám líbilo. Studenti se dobře bavili. Rádi Vás opět přivítáme.
OA a Hotelová škola Havlíčkův Brod


 

Díky za pěkné, vtipné představení odehrané s vynaložením skutečně všech sil ....
M. Pokorný, Gymnázium Jablonec nad Nisou


 

Děkujeme za pěkné a pro výuku přínosné představení a těšíme se na další spolupráci.
Táborské soukromé gymnázium s.r.o.


 

Představení bylo odehráno na velmi dobré úrovni, vhodně přizpůsobeno vnímání dětí. Poučné, vtipné, mělo spád, bezezbytku splnilo výchovně vzdělávací cíle. Děkujeme a přejeme mnoho spokojených diváků.
D.Kalousková, ZŠ Mikulášovice


 

Představení se nám velmi líbilo, bylo veselé, poučné a vtipné. Děkujeme a těšíme se na další nabídky.
Děti a p.učitelky ze ZŠ Jiráskovo nám. Hradec Králové


 

Velice děkujeme za vynikající představení a výkony obou herců, kteří nás poučili, pobavili, prostě nadchli. Děkujeme žáci a učitelé.
SŠ propagační tvorby a polygrafie Velké Poříčí


 

Představení bylo velice pěkné, pro děti zábavné i poučné. Nenásilné začlenění ekologické výchovy. Děkujeme.
Mgr. H. Vaňourková, ZŠ a MŠ Kotvrdovice


 

Představení bylo velmi plodné a vhodné, provedení odlehčené, výborný studijní materiál, úryvky doplněny portréty autorů, daty i díly. Děkujeme.
Mgr. Z. Palová, SŠ gastronomie a služeb Liberec


 

Jedinečné představení, při kterém žáci byli pozorní po celou dobu. Všichni si odnášeli nezapomenutelné zážitky!
Mgr. Vychodilová, ZŠ Lutín


 

S divadelní hrou jsme byli spokojeni, z hlediska literatury byl její obsah přínosem vědomostem našich žáků. Představení bylo obsažné. Děkujeme.
SOU Letecké, Kunovice


 

Děkujeme za velmi pěkné představení. Dětem se určitě líbilo, protože se okamžitě přidaly k hercům a rády spolupracovaly.
V. Kalous, ZŠ Kvasiny


 

Velice živé, pěkné představení. Zaujalo všechny děti, které se aktivně zapojily do děje. Těšíme se na další spolupráci.
Mgr. D. Smutná, ZŠ a MŠ Uhelná Příbram


 

Líbilo se nám zapojení publika do hry. Velkým zpestřením bylo, že herci hráli i více rolí najednou. Je to fajn, že herci seznámí žáky s jindy tak velmi nudnou historií literatury zábavným způsobem. Přijeďte znova. Toto představení tvořilo kontrast oproti jiným akcím, které navštěvujeme v rámci školy - na rozdíl od nich totiž pobavilo i poučilo.
studenti Gymnázia F.X.Šaldy Liberec


 

Velice zdařilé představení. Důležité - zaujalo studenty.
SOU ŠkodaAuto a.s. Mladá Boleslav


 

Shlédli jsme fantastické představení, při kterém se děti neustále smály. Byly zapojeny i do hry, což pro ně bylo a zůstane zážitkem. Budeme se těšit na další představení.
ZŠ Luštěnice


 

Představení zaujalo hereckými výkony, humorem. Přiblížilo významná díla světové a české literatury. Těšíme se na další shledání.
VOŠ mezinárodního obchodu a OA Jablonec nad Nisou


 

Hra bylo výborná, taková pěkná hovorná, poučila i pobavila, veršovaně nás i mluvit naučila. Poděkovat bychom chtěli, protože jsme uchváceni byli a tak tedy děkujeme, skláníme se tedy před Vámi. Doufáme, že přijedete zas, jste dobří fakt. Pokračujte dál, učte děti hrou jen tak.
J. Umann, SOŠ a SOU Obchodní Jablonec nad Nisou


 

Představení se velmi zdařilo. Žáci byli nadšeni hereckými výkony. Výběr ukázek byl i podle vyučujících vhodně připraven a zcela korespondoval s našimi učebními osnovami. Ceníme si zejména aktualizací zařazených do ukázek. Na ně i děti reagovaly zcela spontánním způsobem.
ZŠ J.A.Komenského Brandýs n/O.


 

Báječné představení, jen tak dále. Děkuji.
Mgr. D. Ferklová a studenti, OA Jánské Lázně


 

Představení bylo velmi pěkné. Výkony herců vynikající. Děkujeme za krásné zážitky.
SOŠ a SOU Mladá Boleslav


 

Představení bylo pro naše studenty přínosem. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
Mgr. B. Lalinský, SŠ zemědělská Přerov


 

S vystoupením byli žáci i vyučující velmi spokojeni, dobře se pobavili. Forma představení je ideální pro dnešní mládež, protože jim zábavnou formou přibližuje významná díla a známé světové autory,což by v klasickém podání přijímali hůře. Moc děkujeme a těšíme se na další představení.
Petr Pečánka, ZŠ Soběchleby


 

Obě představení byla velmi dobře připravena. Žáci byli spokojeni, pedagogové ocenili kvalitu představení.
Mgr. I. Zouharová, ZŠ Drahany


 

Představení se nám velmi líbilo. Těšíme se brzy nashledanou.
Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou


 

Divadélko bratří Čapků nás navštívilo poprvé a všichni jsme byli nadšeni. Děti výstup herců hodnotily velmi kladně, bavilo je to a odnesly si poučení do literatury. Bylo to velmi příjemné zpestření výuky. Děkují učitelé i žáci. Těšíme se na další představení.
J. Frimlová, ZŠ Masarykova Kunvald


 

S představením jsme byli velmi spokojeni, žáci pozorně sledovali, bavili se, poučili se. Děkujeme.
Gymnázium F.M. Pelcla Rychnov n/K.


 

Představení byla obě velmi pěkná, odpovídající věku žáků. Byl velmi snadno navázán kontakt herců s dětským publikem, a dále oceňuji spoustu informací z ostatních oborů v rámci představení i moderní formu klasických her. Děkujeme a rádi Vás znovu uvidíme.
Mgr. D. Hochman, ZŠ a MŠ Těšany


 

Představení se nám velmi líbilo, bylo veselé i poučné, všichni byli moc spokojeni. Budeme se těšit na další setkání.
Mgr. A. Pragerová , ZŠ Horní Němčí


 

Představení se dětem i pedagogům velmi líbilo. Byl navázán kontakt, děti byly vtaženy do děje a srdečně se bavily. Doporučujeme.
Mgr. J. Zemanová, ZŠ J.V.Sticha-Punta Žehušice


 

Představení bylo vtipné. Děti byly velmi nadšené. Líbilo se nám, že děti byly napojeny do představení. V budoucnu bychom uvítali nabídku dalších vystoupení.
S. Pavlíková, ZŠ a MŠ Křesetice


 

Představení se nám i dětem líbilo, bylo pestré, dynamické. Kladně hodnotíme i zapojení dětí do průběhu představení, jsme rádi za připomenutí ekologického chování.
Učitelky a děti, ZŠ Dobruška


 

Představení bylo velice poutavé, zábavnou formou přiblížilo žákům nejznámější divadelní hry. Výkony obou herců byly vynikající.
ZŠ a MŠ Frýdlant


 

Názory žáků - pěkné, srandovní, super! Poučné, názorné, vhodné opakování autorů a her. Vhodně vybraný průřez divadelních her. Vhodné zapojení dětí, narážky na "současnost", kulisy i rekvizity. Děkujeme.
ZŠ a MŠ DobroviceDivadelní představení se všem moc líbilo a už se těšíme na další.
ZŠ Budyně nad Ohří


 

Absolutní spokojenost a představením Divadelní cestopis, bylo plné humoru, komiky, mělo spád a děti byly nadšeny. Hodně spokojených diváků přeje
Mgr.Václav Militka, ZŠ a MŠ Liběšice


 

Velice pěkné a zdařilé představení, doporučuji udělat takových více. Nejen učitelé ale všichni žáci byli programem zaujati a odcházeli s úsměvem ve tváři. Jen tak dále! Seznámit žáky s dramatickou tvorbou vašim způsobem považuji za velice přínosné pro výuku.
ZŠ Křižanov


 

Bylo to vynikající, nejlepší ze všech vystoupení. Děkujeme a těšíme se na další nabídky.
ZŠ Všetaty


 

S představením jsme velmi spokojeni, reakce dětí byly bezprostřední. Divadlo upoutalo malé i velké děti, bylo poučné a zajímavé. Těšíme se na další návštěvu. Moc se nám to líbilo.
Mgr. L. Racková, ZŠ a MŠ Třebenice


 

Velmi zajímavé. Žáci i učitelé se celou dobu představení dobře bavili. Děkujeme.
ZŠ a MŠ Chornice


 

Děti byly pozorné. Po předběžném průzkumu - ze stran učitelů i žáků - spokojenost, program měl výchovně - vzdělávací cíl.
ZŠ Letohrad


 

Představení pro děti bylo velmi zajímavé, přínosné a motivační. Děti prožívaly příběh s veverkou a zapojily se aktivně do děje celé povídky. Moc děkujeme.
ZŠ a MŠ Velký Třebešov


 

Dětem se pohádka moc líbila, byla zábavná a poučná. Děkujeme za celou základní školu.
ZŠ V. Hejny Červený Kostelec


 

Představení splnilo svůj účel. Žáci sledovali děj se zájmem a častým smíchem.
ZŠ a MŠ Křenovice


 

Velice pěkné, vhodné představení, poučné a poutavé. Těšíme se na další spolupráci.
Mgr. H. Vítková, ZŠ Zvole


 

Představení bylo pěkné, poutavé a všem dětem se moc líbilo. Rádi Vás opět přivítáme.
ZŠ a MŠ Březolupy


 

Byl to pěkný divadelní zážitek. Děti se dobře bavily a určitě si odnesly hodně informací.
ZŠ a MŠ Starý Hrozenkov


 

Spokojeni jsme byli velmi, představení odpovídalo věkové skupině, děti se velmi dobře bavily, ale i poučily.
S. Hladíková, ZŠ a MŠ Kocbeře


 

Moc se nám pohádky "Veverky Zrzečky" líbily a těšíme se na další nabídku Vašeho divadla.
Děkujeme. ZŠ a MŠ Chvalkovice


 

Děkujeme za představení. Děti i učitelé se dobře bavili, žáci měli chuť neustále vstupovat do hry. Děkujeme.
V. Hradecká, ZŠ J.A.Komenského Kly


 

Vtipné, veselé, poučné, zábavné ... a přijeďte hlavně zas.
Žáci a hlavně žákyně 9.tř. ZŠ Spálov


 

Bezkonkurenční! Oceňujeme, že jste přijeli až k nám, protože u nás nemáme možnost vzít žáky do divadla. Dokázali jste, že i na malém prostoru může vzniknout dobrý kumšt a kvalitní umění. O nízkém vstupném nemluvě...
Bc. Jírek, ZŠ Pomezí


 

Nezklamali jste. Přijeďte zas!
Gymnázium Přerov


 

Perfektní představení, které zaujalo děti, které už dnes málokdy a máloco zaujme.
Mgr. Bílková, ZŠ Lichnov u Nového Jičína


 

Vystoupení skvělé! Žáci byli stále poutáni, získali spoustu nových informací. Hudební doprovod výborný! Děkujeme.
Mgr. Juřičková, SOŠ Horní Benešov

 


 

Vzhledem k tomu, že oba protagonisté představení navázali velmi úzký kontakt s publikem a divadelní teorie byla vtipně a nenásilně zakomponována mezi ukázky z divadelních her, bylo představení svěží, plné humoru, což se ukázalo na velmi spontánní reakci diváků.
Mgr. Milátová, ZŠ Frýdlant nad Ostravicí


 

Děkujeme za zajímavé, vtipné a přitom vzdělávací představení. Studentům i vyučujícím se moc líbilo a těšíme se na příští.
Mgr.Růžičková, SPŠ Třebíč


 

Herci hráli s nasazením a udržovali neustálý kontakt s dětmi. Pohádky se velmi líbily a těšíme se všichni na další příjemené setkání s vaším divadélkem.
Mgr. Kohoutová, ZŠ Třebíč