Cena je vždy otázkou dohody. Snažíme se ale o to, aby vstupné pro žáka, bylo kdekoliv po republice spravedlivě stejné, bez ohledu na naše náklady. To aby nebyly zvýhodněny větší nebo méně vzdálenější školy.

Ceník

Cena představení

Cena představení pro školy

Bez ohledu na celkový počet diváků, vstupné činí 60.- Kč na osobu. Vzhledem k pochopitelně nepředvídatelné absenci studentů se až po provedeném vystoupení a na základě počtu skutečně přítomných diváků upřesní konečná cena a přímo na místě vystavíme daňový doklad. Pro malé kolektivy (tj. méně než 50 diváků) je stanovena minimální fixní cena 3000.- Kč za jedno představení. Platební podmínky dohodou. Cestovné zdarma.

Upozornění: Je nám líto, ale vzhledem k rostoucím nákladům, inflaci a dopadům protikoronavirových opatření, už nadále nejsme schopni držet léta stabilní cenu vstupného ve výši 50,- Kč/žáka. V některých starších či dříve rozeslaných tiskových letáčcích se však stále může mylně objevit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení...

Cena představení pro kulturní domy

Cena se stanovuje dohodou na základě kapacity kulturního domu a počtu objednaných představení.

Rezervace

Rezervace se řídí zájezdovým harmonogramem, v případě zájmu nás kontaktujte:

Písemně na adrese:

Divadélko pro školy
Štefánikova 387/42
Hradec Králové 500 11

e-mailem:

divadelkoproskoly@seznam.cz

nebo telefonicky:

Popřípadě použijte elektronickou objednávku

Agentura se s Vámi v každém případě obratem telefonicky či e-mailem spojí, upřesníte si datum, hodinu, předběžnou cenu i technické detaily vystoupení a jako doklad vám posléze bude zaslána Smlouva o vystoupení.