Zde je možno elektronickou cestou objednat představení. Při kombinované objednávce pořadů pro první i druhý stupeň základních škol, doporučujeme konzultovat s agenturou, jaká představení jsou v repertoáru herecké skupiny, která k vám pojede.

Objednávka

Pro úspěšné odeslání elektronického formuláře je nutné vyplnit povinné údaje označené hvězdičkou * a potvrdit autorizační kód (opsat číslo z fotografie, v případě nečitelnosti zvolit jinou) a odeslat. Uvádějte celou adresu, včetně přesného názvu školy nebo kulturního zařízení, které představení objednává. V případě nejasností nás telefonicky kontaktujte.

V aktuální nabídce pro školní rok 2023 - 2024 jsou tyto pořady:

Představení Počet představení Předpoklad
počtu diváků
Don Quijote a ti druzí aneb Zlatý věk španělské literatury
Divadelní cestopis, aneb Evropou od renesance po realismus
Divadelní učebnice aneb české divadlo 20. století
Legenda V+W aneb Příběh Osvobozeného divadla
Fenomén Karel Čapek aneb Od Dášeňky ke zkáze světa...
Bajky pana Ezopa aneb Dávná moudra věčně platná
Nová dobrodružství Veverky Zrzečky
Africká pohádka aneb Podivuhodná dobrodružství doktora Holuba
Pohádky z našeho statku
Z Devatera pohádek podle Karla Čapka
(pokud se představení koná mimo budovu školy ... místní divadlo, kino, sokolovna, kulturní dům, apod.)
Navrhněte prosím vhodné dny, začátek a konec představení. (Při vyšším počtu představení je nutno počítat 15 minut přestávku na výměnu diváků a přípravu) Den konání představení a přesný začátek s Vámi budeme v každém případě konzultovat při sestavování zájezdového okruhu a následně Vám zašleme potvrzenou smlouvu na představení. Pokud Vám ani jeden z nabízených termínů nevyhovuje, kontaktujte nás, je možné se domluvit na individuálním zájezdu, popřípadě zopakovat nabídku v průběhu školního roku.

Za školu organizuje