Zde je možno elektronickou cestou objednat představení. Při kombinované objednávce pořadů pro první i druhý stupeň základních škol, doporučujeme konzultovat s agenturou, jaká představení jsou v repertoáru herecké skupiny, která k vám pojede.

Objednávka

Pro úspěšné odeslání elektronického formuláře je nutné vyplnit povinné údaje označené hvězdičkou * a potvrdit autorizační kód (opsat číslo z fotografie, v případě nečitelnosti zvolit jinou) a odeslat. Uvádějte celou adresu, včetně přesného názvu školy nebo kulturního zařízení, které představení objednává. V případě nejasností nás telefonicky kontaktujte.

 

 

V aktuální nabídce pro školní rok 2021 - 2022 jsou tyto pořady:
 

Představení Počet představení Předpoklad
počtu diváků
Divadelní učebnice aneb české divadlo 20. století
Divadlo nekouše! aneb Živelný průvodce divadelními žánry
Legenda V+W aneb Příběh Osvobozeného divadla
Písnička pro draka aneb Jak se vaří pohádka...
Africká pohádka aneb Podivuhodná dobrodružství doktora Holuba
Pohádky z našeho statku
(pokud se představení koná mimo budovu školy ... místní divadlo, kino, sokolovna, kulturní dům, apod.)
Navrhněte prosím vhodné dny, začátek a konec představení. (Při vyšším počtu představení je nutno počítat 15 minut přestávku na výměnu diváků a přípravu) Den konání představení a přesný začátek s Vámi budeme v každém případě konzultovat při sestavování zájezdového okruhu a následně Vám zašleme potvrzenou smlouvu na představení. Pokud Vám ani jeden z nabízených termínů nevyhovuje, kontaktujte nás, je možné se domluvit na individuálním zájezdu, popřípadě zopakovat nabídku v průběhu školního roku.

Za školu organizuje