Miluše Kutová - výtvarnice

Kdybychom o ní pouze řekli, že je naší výtvarnicí, bylo by to věru málo. Když pomineme lehkost a šikovnost, se kterou vymýšlí a vytváří kostýmy, dekorace, loutky a ostatní divadelní nezbytnosti, musíme na ni prozradit, že také maluje, leptá, tvoří úžasné enkaustiky, sestavuje horoskopy, vykládá karty. Je to takové naše usměvavé sluníčko, dobrá víla, která splní všechna naše neskromná přání a výmysly - nemožné okamžitě, zázraky do tří dnů, ale nesmíme si vymýšlet moc, jinak nás začaruje, ostatně to určitě umí také...

Doporučujeme navštívit její skvostné enkaustiky na serveru Vydropa.cz