Filip Chlud - herec (člen souboru 2014 - 2015)

Tohoto "borca" si po odchodu Vojty Líkaře vybral Honza za svého nového spolubojovníka. Znají se prý od školy a asi není možné zde všechny jejich lumpárny zveřejnit. Je ze Strážnice, takže všechno je "v poho" a to dokonce i v den před premiérou, kdy pro normálního východočecha nikdy nic není "v poho..."  Student Filozofické fakulty Masarykovy Univerzity, obor: teorie a dějiny divadla, Janáčkovy Akademie Múzických Umění, obor: činoherní herectví, člen ochotnického souboru Kalazancio ve Strážnici, člen pohybového divadelního souboru Aldente – Brno, hrával i v Divadelním studiu Marta a proslavil se v zábavné TV stand up show “Na Stojáka”.

Ačkoliv měl nastoupit až od září 2014, z důvodu  Michalovy nečekané zdravotní dovolené dostal povolávací rozkaz už v květnu, abychom zachránili nasmlouvaná představení na konci sezóny 20013-2014. Filip předvedl heroický výkon, během několika dnů si nabušil do hlavy bezmála dvě a půl hodiny mluveného textu a pod heslem "v poho" zaskočil do herecké dvojice s Víťou. Dalo by se to brát jako měsíční rychlokurz, doslova přeškolení z bohémského individua na hereckou posilu a oporu našeho souboru. Od září 2014 v herecké dvojici s Honzou Ženatým, absolvoval s ním zhruba 450 divadelních představení a v červnu 2015 náše řady opustil, aby se vydal na fantastický - časově nespoutaný - výlet do vzdálené Asie...