Zrušená představení - opatření proti koronaviru!!!

Z důvodu nařízení Bezpečností rady České republiky za účelem zastavení šíření nového typu koronaviru je až do odvolání zastavena veškerá výuka na základních, sředních a vysokých školách. To znamená i pro nás: zastavení veškeré divadelní činnosti a zrušení všech nasmlouvaných představení, dokud nebude vládou tento stav odvolán. V tuto chvíli netušíme, kdy budeme moci opět činnost obnovit. Jednotlivé pořadatele postupně kontaktujeme, informujeme a hledáme náhradní termíny. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení i podporu - v tuto chvíli netušíme, co to bude prakticky znamenat a doufáme, že nás to nepřivede do problémů existenčních.

V případě dotazů či konzultace kontaktujte naši produkční Ivetu Moravcovou

tel: 495 444 174   mob: 604 230 741
e-mail: divadelkoproskoly@seznam.cz

Děkujeme a přejeme pevné zdraví...