* Výchovná představení pro děti a mládež * Pořady o divadle, osobnostech, divadelní historii a žánrech * Nevšední přednášky s ukázkami pro vyšší ročníky základních škol a střední školy * Živelné loutkoherecké pohádky pro nižší ročníky základních škol a mateřské školky * Velice originální práce s publikem, improvizace a kontakt * Představení s minimálními technickými nároky, proveditelná i ve třídách, aulách či tělocvičnách * Působíme po celé republice, nízké vstupné, doprava zdarma *

Opatření Divadélka pro školy proti šíření nemoci Covid-19

Jsme si vědomi komplikací v důsledku vládních nařízení týkajících se boje proti šíření nemoci Covid-19 a snažíme se udělat maximum, aby bylo možné objednaná představení realizovat  s minimálním rizikem přenosu nákazy. 

 

Sledujeme aktuální situaci v jednotlivých regionech a tzv. "koronavirový semafor" aktualizovaný Ministerstvem zdravotnictví a přizpůsobujeme tomu plánování zájezdů.  Naši herci jsou proškoleni a vybaveni základními ochrannými pomůckami. Můžeme zaručit, že před vstupem do škol či kulturních zařízení, si vždy dezinfikují ruce a každý den ráno si povinně měří teplotu. Před zahájením divadelní sezóny  Divadélka pro školy, tedy hned na začátku září 2020, naši herci musí absolvovat testování na nemoc Covid - 19 s negativním výsledkem a vyvarovat se rizikovému chování.

 

V případě jakéhokoliv podezření na výskyt viru vás budeme informovat a nabídneme jiný termín představení. Stejně tak vás žádáme o součinnost - pokud se na vaší škole 14 dní před plánovaným představením, nebo 14 dní po našem vystoupení, virus vyskytne, abychom mohli učinit příslušná opatření, včetně nového otestování herců. Děkujeme za pochopení a spolupráci, společně to zvládneme.     

 

 

 

V případě dotazů či konzultace, prosíme, kontaktujte naši produkční Ivetu Moravcovou

 

tel: 495 444 174   mob: 604 230 741
e-mail: divadelkoproskoly@seznam.cz

 

Děkujeme a přejeme pevné zdraví...

 

za celý kolektiv Divadélka pro školy

Michal Moravec a Víťa Troníček