Tomáš Klement - herec, vedoucí skupiny

Tento pardubický rodák k divadlu poprvé přičichl už v první třídě, kdy během výchovného představení semaforského dua Suchý - Molavcová byl v rámci improvizace s publikem náhodou pozván na pódium a tam, s roztomilou drzostí, sobě vlastní, sehrál manžela Jitky Molavcové. Dodnes z toho má zážitek on... a možná i ona... Tehdy ještě zdaleka netušil, že se jednou bude podobnými divadelními představeními sám živit.

Mezitím zvládl dlouholeté působení v rozhlase a novinách, věnoval se organizování koncertů a festivalů, v pardubickém Divadle Exil si vyzkoušel herectví i režii... Ve volném čase se věnuje krocení svého syna, rozmazlování čerstvě narozené dcerušky, drbání dvou koček, fandění všem pardubickým týmům a proháněním desek na gramofonu. Zastává názor, že smích čistí zuby a také, že kde je vůle, tam je i cesta. A div neomdlí, když musí na úvod každého představení divákům sdělit, že jsme Divadélko pro školy z HHHHHrrrrradce Krrrrálovééé...