Představujeme Lukáše Jedličku

Lukáš Jedlička - herec

Liberecký patriot, který říká "teďkonc" místo teď, přes týden bydlí v Brně a přes víkend v Liberci, má vždy přívětivou náladu a dodal pojmu "zpívající právník" nový rozměr. Studoval muzikálové herectví na brněnské JAMU a posléze studoval i práva. Ač se na muzikálových prknech prokousal poměrně daleko a vystupoval po boku mnoha zvučných jmen, láska k činohře jej dílem velké náhody zavála k našemu divadělku a my jsme za to rádi. Posílil o Filipa Chluda oslabenou brněnskou dvojici (pokud se při rozchodu dvojice dá hovořit o oslabení) a podle všeho si s Jankem Ženatým padli do noty a do hereckého oka, jako dvě kostičky puzzle. Prozatím Lukáš prožívá náš rychlovýcvik práce s rozjetou mládeží a kurz ovládání neovladatelného davu. Žasne, jak akční mohou představení pro školy být, protože o tom se na JAMU neučili a kdyby to vyprávěl profesorům herectví, asi by si mysleli, že si dělá srandu...