* Výchovná představení pro děti a mládež * Pořady o divadle, osobnostech, divadelní historii a žánrech * Nevšední přednášky s ukázkami pro vyšší ročníky základních škol a střední školy * Živelné loutkoherecké pohádky pro nižší ročníky základních škol a mateřské školky * Velice originální práce s publikem, improvizace a kontakt * Představení s minimálními technickými nároky, proveditelná i ve třídách, aulách či tělocvičnách * Působíme po celé republice, nízké vstupné, doprava zdarma *

Jan Ženatý - herec, hudebník, vedoucí skupiny

V souboru DPŠ od roku 2012. Rodilý Valach, který vyrůstal na Vysočině, ovšem srdcem zůstane vždy brňákem. Celý svůj dětský život si přál být kuchařem a o divadlo nejevil valný zájem. Navštěvoval sice nějakou dobu dramatický kroužek, ale že by si byl kdy pomyslel, že jej divadlo bude živit, to ne.

 

Až střední škola v něm probudila exibicionistické části jeho povahy, jak on sám říká, především proto, že třídní kolektiv byl z velké většiny dívčí. Po střední škole jej souhra různých náhod a událostí zavála do brněnského Divadla Polárka, kde hned zpočátku zcela propadl divadelnímu řemeslu a vydržel zde, oproti plánovanému roku, celých pět let.

 

Poté, opět dílem náhody, získal angažmá v Divadélku pro školy. Je náruživým hudebníkem, fotbalistou, cyklistou a motorkářem. Miluje řízení jakýchkoliv dopravních prostředků. A taky maminčinu kyselicu.