obrazek
Divadlo je divná věc. A je mnoho způsobů jak jej provozovat. A pokud se zaměříme na ryze mladého až mladičkého diváka, jedná se o počin veskrze odvážný. Jednou mi jeden starší profesionální klaun řekl: " Hele, mladej, dělat srandu pro děti není žádná sranda... Oni totiž narozdíl od dospělých diváků poznají, když to holt nejde od srdce. A narozdíl od dospělých diváků ještě nemají dostatečné společenské vychování a tedy i zábrany, aby Ti nedaly ihned a jasně najevo, že se nudí, nebo že Ti to nebaští. A nejhorší je, když jdou na podruhé na záchod... To radši ihned začni hrát něco jiného. Třeba ping pong, možná v tom budeš dobrý..."
<<<< 1 2